Dialóg Egyesület honlapja

Hatalmas CiRMi egyéves születésnapi dzsembori

Hosszú utat tettek meg a CiRMi kismacskái a kezdetektől, a születésnapunkat azonban a 2015. január 15-i első élő adásunktól számoljuk.
Így hát adott az apropó, hogy idén január 15-én egy hatalmasat ünnepeljünk együtt 18 órától a Városháztér 13. alatti rendezvényteremben.

Izgalmas programmal készültünk: a pecha-kucha prezentációs technikát segítségül hívva, minden tematikus nap bemutatkozik, és (legtöbbjük) készül is egy kis meglepetés műsorral, hogy azért ne csak prezentációból álljon az este.

Hatalmas dzsemborinkra a belépés ingyenes, de lehetőség nyílik minden barátunk számára támogatói jegyet vásárolni, amivel rádiónk további működését támogathatjátok. Ezen célból egy bankszámlaszámot is létrehoztunk: 11734004-21027725

Gyertek el, ünnepeljünk együtt, és alapozzuk meg közösen a CiRMi jövőjét!

Facebook-esemény ide kattintva.

(az egész estét élőben követni lehet majd a cirmi.org ON, de állítólag személyesen lesz a legjobb)